Skip to content

Tradicinės vasaros palydos Vidiškėse – „Sudie, Vasara“

Išeina vasara, dienos trumpėja, voratinkliai pražysta sidabru, bet aplink dar daug žalumos ir beržuose tik vienas kitas rudeniškas lapas, auksu pasidabinęs. O taip dar norisi kuo ilgiau pabūti žaliame nueinančios vasaros glėbyje ir tikėti, kad ji dar neišeina, kad tik pasislėpė žolių šaknyse, medžių šakose, mūsų atmintyje ir dar ne kartą džiugins akis ir širdį.

Nepabūgę lietaus,  rugpjūčio  27 – osios vakarą gamtos grožio apsuptoje Vidiškių vasaros estradoje,  vidiškiečiai, svečiai, draugai ir kaimynai rinkosi  į tradicinę vasaros palydų šventę  „Sudie, Vasara“.

Renginio vedėjos Austėja ir Raminta Akinskaitės  pasveikino visus susirinkusius linkėdamos smagaus ir širdžiai mielo vakaro.

Sveikinimo žodžius tarė  Vidiškių seniūnas Alfredas Aškelėnas ir Vidiškių bendruomenės pirmininkė Stasė Savičiūnienė.

Po sveikinimų ir linkėjimų prasidėjo šventinis koncertas. Jo metu skambėjo naujai susikūrusio Ignalinos rajono kultūros centro Vidiškių padalinio vokalinio moterų ansamblio  „Svaja“, Ramintos ir Austėjos Akinskaičių ,Viktorijos Čibirės, Petro Bernatavičiaus atliekamos dainos. Visus linksmino ir šokti kvietė šauni  Ignalinos rajono kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Ringė“. Nuotaikingai linksmą istoriją pasakojo pasakorė  Staselė Baronienė.

Šventės  metu vyravo pakili, šypsenų ir vaikiško juoko kupina nuotaika. Buvo gera stebėti linksmai nusiteikusius, besilinksminančius žmones. Vaikai džiaugėsi jiems skirta erdve, kurioje  galėjo ne tik klausytis muzikos, bet ir piešti, dėlioti dėliones, smagiai dūkti putų šou metu. Vaišinomės skania tradicine žuviene bei įvairiais saldžiaisiais kepiniais.

Šventė nebūtų buvusi tokia prasminga ir spalvinga, jeigu nebūtų Jūsų visų.

Dėkojame organizatoriams, rėmėjams, skanios žuvienės virėjams, pyragų kepėjoms bei visiems, kurie savo darbu, mintimis, idėjomis ir gera nuotaika prisidėjo prie to, kad atsisveikinimas su vasara būtų įsimintinas ir nuotaikingas. Linkime visiems gražaus ir spalvingo artėjančio rudens.

IRKC Vidiškių padalinio kultūrinių veiklų organizatorė Viktorija Čibirė.

Kitos naujienos

Skip to content