Skip to content

Tradicinė Joninių šventė Vidiškėse „Joninių vakaruška“

Gražų ir šiltą birželio 23-iosios vakarą vidiškiečiai ir svečiai rinkosi į  Ignalinos rajono kultūros centro Vidiškių padalinio kiemelį, švęsti tradicinės Joninių šventės.

Joninės – viena iš linksmiausių ir laukiamiausių vasaros švenčių. Visus susirinkusius sveikino šventės  vedėjos – Viktorija Čibirė ir Stasė Baronienė.

Nuoširdžius linkėjimus tradicinės Joninių šventės varduvininkams  dovanojo Ignalinos rajono kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Marijona Lukaševičienė ir Vidiškių seniūnas Alfredas Aškelėnas.

Šventės metu skambėjo balsingųjų sesučių Ramintos ir Austėjos  Akinskaičių atliekamos dainos, šoko Ignalinos linijinių šokių kolektyvas „Viva – Mamba“ moterys, vadovė Neringa Kirkilienė. Smagiomis ir nuotaikingomis dainomis džiugino populiariosios muzikos atlikėjų ,Editos ir Žilvino, duetas iš Utenos.

Šventei įsibėgėjus, buvo uždegtas Joninių laužas, sėkmingai surastas paslaptingasis paparčio žiedas, renkamos šauniausios šokėjų poros. Visų laukė prizai – siurprizai ir gera nuotaika.

 Patys mažiausi šventės dalyviai smagiai leido laiką spalvindami, piešdami ir žaisdami jiems įrengtoje vaikučių erdvėje. Smagu buvo matyti visus besidžiaugiančius, nuoširdžiai išsiilgusius bendravimo.

Ignalinos rajono kultūros centro Vidiškių padalinys dėkoja visiems prisidėjusiems prie tradicinės Joninių šventės organizavimo.

Be Jūsų pagalbos, geranoriškumo, supratingumo, gero žodžio tikrai nebūtų įvykusi tokia graži šventė.

Informaciją parengė:

Ignalinos rajono kultūros centro Vidiškių padalinio kultūrinių veiklų organizatorė Viktorija Čibirė

Kitos naujienos

Skip to content