Skip to content

Vaikų piešinių paroda „Mano Lietuva“ IRKC Šiūlėnų padalinio languose

Su pavasario pradžia, su parskrendančiais paukščiais pasitinkame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Ir matyt, taip turi būti, nes paukštis – Laisvės simbolis.
Kovo 11-ąją švenčiame mūsų Tėvynės laisvės dieną. Juk pilietinės kultūros ugdymas, atsižvelgiant į kultūrinius, socialinius, ekonominius pokyčius Lietuvoje ir pasaulyje, yra  svarbiausias nuo pat Nepriklausomybės paskelbimo pradžios. Todėl paskatinome vaikus, atvaizduoti savo piešiniuose  gimtinę Lietuvą, nes labai svarbu  puoselėti Tėvynės meilę, atsakomybę už savo tautą ir valstybę, tautinę savigarbą ir kūrybine edukacine  veikla tai pagrįsti.
Nuoširdžiai dėkojame  Gabijai, Austėjai, Darijai, Dainiui, Emilijai, Gabijai ir Pauliui, už piešinius, kuriuose perteikta  meilė ir pagarba  Tėvynei.
Kovo 11-oji – kiekvienam iš mūsų svarbi šventė, tad nuolat šią istorinę datą nešiokime savo atmintyje ir širdyse. Didžiuokimės, kad esame lietuviai.
Auginkime savyje stiprų atsakomybės medį, kuris kasdienį gyvenimą papuoštų ne tik teisių žinojimu, bet ir pareigų vykdymu.
Būkime kūrybiški ir atsakingi!

IRKC Šiūlėnų padalinys ir Šiūlėnų biblioteka

Kitos naujienos

JONINĖS KAČERGIŠKĖJE

Joninės – pati svarbiausia mūsų lietuvių šventė. Kačergiškėje, birželio 24 d. vyko tituliniai Šv. Jono

UŽGAVĖNĖS ŠIŪLĖNUOSE

Kiekvienais metais šiūlėniškiai švenčia tradicinę Užgavėnių šventę, stengdamiesi  triukšmingai išvyti žiemą, tačiau šiemet dėl pandemijos

Šv. Agotos – Duonos diena

IRKC Šiūlėnų senųjų amatų padalinys tęsdamas savo krašto gilias tradicijas organizuoja duonos kepimo šventę, skirtą

Skip to content