Skip to content

Joninių šventė Naujajame Daugėliškyje „Paparčio žiedo beieškant“

Keliaudama vasaros dangumi aukščiausiai pakilo saulė, o mes džiaugiamės vis tirštesne žaluma, vis ryškesniais gėlių žiedais, vis labiau mirguliuojančiomis pievomis. Atėjo trumpiausios metų nakties ir ilgiausios dienos laikas…

IRKC N. Daugėliškio padalinio kiemelyje šventėme pačią gražiausią vidurvasario šventę – Baltų Kupolinėmis arba Rasa, o krikščionių – Joninėmis vadinama.

Renginyje dalyvavo ir su švente visus sveikino Ignalinos rajono tarybos narė Marijona Lukaševičienė.

O koks šaunus būrys atvyko šventei dovanoti savo dainas ir gerą nuotaiką! Tai muzikantai Tomas ir Jolanta Jurkuvėnai, taip pat Švenčionių miesto kultūros centro Strūnaičio kapela „Merkūna“ (vad. J. Meškelė). Šventėje dainavome ir šokome, žaidėme žaidimus. Šventiniame pasibuvime buvo ir šiam laikui būdingų stebuklų – ieškojome paparčio žiedo… ir suradome! Ne tik stebuklingą, bet ir „saldų“ žiedą už kurį dėkojame Jolantai Jurkuvėnienei.

Dėkojame šios šventės rėmėjams Jekaterinai ir Vaidotui Paukštėms, Ignalinos rajono kultūros centrui ir šio centro direktorei Giedrei Katinienei. Už pagalbą – N.Daugėliškio seniūnijai. Už vainikų pynimą – Ramunei Cibulskienei, Valentinai Gluchovai ir visiems prisidėjusiems.

IRKC N. Daugėliškio padalinio kultūrinių veiklų organizatorė Nijolė Gluchovienė

Kitos naujienos

Skip to content