Skip to content

Virtualus koncertas „Švęskim Kalėdas kartu!“

Gruodžio 26-osios pavakarę pakvietėme visus norinčius stebėti šventinį virtualų koncertą „Švęskim Kalėdas kartu!“ Renginį transliavome savo interneto svetainėje, YouTube ir Facebook paskyrose. 

Ruošdamiesi koncertui kvietėme dalintis Kalėdų dvasia Ignalinos mieste ir šeimose, sulaukėme nuoširdžių ignaliniečių sveikinimų, iš toli ir arti skambėjo visus sujungianti muzika, džiugino netikėčiausi susitikimai.

Savo pasirodymus dovanojo jaunosios dainininkės Raminta ir Austėja Akinskaitės, smuikininkė Monika Sapiegaitė, kompozitorė ir atlikėja Simona Smirnova, pianistas Justas Čeponis, aktorius Šarūnas Januškevičius, vokalistė Simona Skrebutėnaitė, atlikėjai Deividas Žukauskas ir Eimantas Umbrasas, ignaliniečių jaunimo grupė „Spurr“, atlikėjai Andrius Panavas ir Agnė Bubilaitė, Gabrielius Talijūnas, Marius Vilčinskas ir Gintautas Juodagalvis, grupė „The Roop“ ir jos choreografas Marijanas Staniulėnas. 

Ignalinos rajono kultūros centras nuoširdžiai dėkoja visiems sveikinusiems, dainavusiems, grojusiems, šokusiems, siuntusiems savo švenčių laukimo akimirkas ir kitaip prisidėjusiems prie virtualaus šventinio koncerto rengimo. 

Koncerto įrašą galite peržiūrėti čia: 

Kitos naujienos

Skip to content