Skip to content

Margučio margumas

Visi, švęsiantys šv. Velykas, be jokios abejonės, dės ant stalo margučių – svarbiausių ir smagiausių šios šventės atributų! IRKC Šiūlėnų senųjų amatų padalinyje vyko kiaušinių marginimo edukacija. Tai darbas reikalaujantis ne tik susikaupimo, atidumo, kruopštumo, bet ir noro bei vidinio tikėjimo, kad gautas margutis būtų pats gražiausias ir stipriausias. Margučiai – tarsi maži meno kūriniai, įprasminantys senosios lietuvių kultūros palikimą, gyvą ir puoselėjamą tradiciją, liudijantys artėjančių šv. Velykų džiugesį.

Artėjančių šv. Velykų šventė kviečia mus džiaugtis gyvenimu ir visavertiškai jį gyventi. Kviečia džiaugtis visomis mums suteiktomis gyvenimo dovanomis: kiekviena diena, kiekvienu mums duotu žmogumi. Atgimstant gamtai, keiskimės ir mes, kad dar labiau mylėtume, geriau suprastume vieni kitus, lengviau prisipažintume klydę ir taisytumės. Išgyvenkime šį džiaugsmą savo širdyse ir gyvenime ne tik šv. Velykų rytą, bet ir kasdien vis iš naujo, kad patirtume mums suteiktą gyvenimo pilnatvę.

Virtuali margučių paroda: https://fliphtml5.com/lbfrg/rhcz?fbclid=IwAR3fI-w5wxkBp10muaGKGl_H46bFFvkWoZILG9ejHrMjr2DKi4HDEaGdg3g

Organizatoriai IRKC Šiūlėnų senųjų amatų padalinys ir Šiūlėnų biblioteka

Kitos naujienos

Skip to content