Skip to content

Žolinės Ceikiniuose

Ceikinių kaimo gyventojai, kraštiečiai bei visi svečiai rugpjūčio 15 d. susirinko ne tik į Žolinių atlaidus bet ir šventinę programą. Paprasta, kukli Žolinių šventė pritraukė nemažą būrelį žmonių, kurie šoko, dainavo, vaišinosi skaniuoju Romučio Akinsko plovu, ceikinska arbatėle.

Mažųjų zonoje vaikai galėjo užsiimti ne tik mūsų tradiciniais žaidimais – virvių traukimas, šaškės, kojūkai, milžino pėdos, bet ir visų laukė nuostabi mūsų rėmėjo Egidijaus Zablacko dovana – nemokamas batutas.  Visus atvykusius džiugino ir Žolinių mugė, kur buvo galima įsigyti ir saldumynų, ir kepinių, ir medaus, ir vynuogių, bei kitų mūsų krašto gaminių.

Ir kokia gi buvo ta  Žolinių pradžia.. ir pabaiga…

Šventės pradžioje muzikinį sveikinimą skyrė Vietinis muzikos mėgėjų folkloro ansamblis „Serbenta“. Dainos žodžiais „Sveiki, atvyki atlaiduosna Žolinės“ moterys pasveikino visus susirinkusius. Po dainos sveikinimo žodžius tarė Ignalinos rajono kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Marijona Lukaševičienė, kuri pasidžiaugė susirinkusių žmonių būreliu ir palinkėjo gražios šventės. Dėkojame Marijonai už šiltus žodžius. Prie sveikinimų prisijungė ir mūsų seniūnas Saulius Zabolevičius, kuris linkėdamas gražios šventės įteikė visiems rėmėjams padėkas bei dovanėles.

Na, o  muzikinė Žolinių puokštė sužydėjo šiais atlikėjais – gražiausia Kanklių melodija į širdis pasibeldė Liepa Jankauskaitė. Smuiku ir akordeonu visus džiugino šaunieji Naujosios Vilnios muzikos mokyklos muzikantai Jaunius ir Joneta Čibirai. Tris nuotaikingas dainas atliko vietinis muzikos mėgėjų jaunimo ansamblis „Diversa“. Nuostabią programą atvežė ir Žolinių šventę papuošė Vilniaus neįgaliųjų centro improvizacinio skaitymo grupė ir grupė „Ramu“ ačiū Jums mielieji, Jūs nuostabūs!

O šventę užbaigė du nepakartojami atlikėjai. Tai mūsų kraštietis, Lietuvos balsas. Senjorai dalyvis Leonidas Buzijevas, bei Vokalinis kolektyvas „Vėtrungė“. 

O visą renginį vedė Raimonda ir Alydas.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės kūrimo ir organizavimo, dekoracijų darymo. Nuoširdų ačiū tariame renginio rėmėjams UAB „Romnesa“, Paliesiaus dvarui, Vilniaus vartotojų kooperatyvo vadybininkui Vilmantui Gudonavičiui, Gražinai Šimkūnienei, Janinai Tuskenienei, Aldonai Garlienei, Danutei Trapikienei, Daliai Trapikienei, Rimai Kindurienei, Onai Martinėnienei, Onai Vitkauskienei, Valiai Ganatauskienei, Vandai Kliukienei, Sauliui Kliukui, Ievai ir Kęstui Čepuliams, Irenai Šakalei, Laimai Mikalkienei, Deimantei Pelenytei, Friedrich Karl Joachim Strube, bei visiems kitiems.Ypatingai didelį AČIŪ norime tarti Ritos ir Raimundo Dudėnų šeimynai.   Kaip ir renginio metu minėjome, kas sūrį, kas duoną, kas medų, kas kokį tortą ar šakotį bei kokią kitą paramą, net ir ne daiktinę, o tiesiog pagalbą – ir štai, paprasta Žolinių šventė su gausia muzikine atlikėjų puokšte sužydėjo Jums.

 Sakome iki kitų kartų!

Kitos naujienos

Joninių popietė Ceikiniuose

 Birželio 23 dieną, 16 val. įžengėme pro Joninių vartus  pasibūti kartu, paklausyti eilių ir muzikos,

Skip to content