Skip to content

Šventinis koncertas „Po Mielagėnų krašto dangum“

Saulėtą ir gražią rugpjūčio 8 dieną renginių ir edukacijų ciklą, kuris vyko ir bibliotekoje, ir IRKC Mielagėnų padalinyje, vainikavo paprastas, bet šiltas koncertas „Po Mielagėnų krašto dangum“. Po atlaidų visi susirinkome į lauko estradą, kur sveikinimo žodžius tarė bendruomenės pirmininkė Valė Švarcienė, bei kultūrinių veiklų organizatorė Ema Trapikienė.

Šventinę nuotaiką ir  muziką ir nuostabias dainas  dovanojo atlikėja Renata Tirilė, Šeimyninis kolektyvas „D4M“, bei muzikos ir dainų mėgėjų kolektyvas „Dainoriai“. Labai smagu, kad mūsų „Dainoriai“ koncertavo ne tik šventės metu, bet ir nuo 11 val. iki mišių visus džiugino skambiomis dainomis prie bažnyčios.

Šventės metu buvo galima vaišintis skaniuoju Romučio Akinsko plovu, sakome jam ačiū. Taip pat buvo galima paragauti gardaus Danutės Trapikienės sūrio, ar mūsų bendruomenės pirmininkės Valytės agurkų su medumi.

Dėkojame kolektyvams už nuostabias dainas, skambią muziką. Ačiū visiems atėjusiems. Už pagalbą tariame didelį ačiū Ceikinių saviveiklininkams Egidijui, Junonai, Lukrecijai, Raimondai ir Povilui. NUOŠIRDUS AČIŪ mūsų renginio rėmėjams Kęstučiui Žemaičiui bei Ignalinos vartotojų kooperatyvo direktoriui Vladimirui Orlovui.

Sakome iki kitų kartų!

Kitos naujienos

Žolinės Ceikiniuose

Ceikinių kaimo gyventojai, kraštiečiai bei visi svečiai rugpjūčio 15 d. susirinko ne tik į Žolinių

Joninių popietė Ceikiniuose

 Birželio 23 dieną, 16 val. įžengėme pro Joninių vartus  pasibūti kartu, paklausyti eilių ir muzikos,

Skip to content