Skip to content

LIEPOS 6-OSIOS MINĖJIMAS CEIKINIUOSE

   Liepos 6 dieną, 20 val. užkūrus laužą  visi kartu susirinkome švęsti Valstybės dieną. Kas norėjo, galėjo pasivaišinti “ceikinska” žolynėlių arbata  su šviežiu medumi, žaisti šaškių, šachmatų žaidimus, bei įsiamžinti  tautiškame fotorėme.  Taip pat vyko viktorina  ,,Lietuvai apie Lietuvą”. 

   Pats minėjimas prasidėjo lyriška ir gražia daina “Lopšinė tėvynei”. Po dainos sveikinimo žodžius tarė  seniūnas Saulius Zabolevičius, bendruomenės pirmininkė Ona Martinėnienė bei IRKC Ceikinių padalinio kultūrinių veiklų organizatorė Ema Trapikienė. Po šių sveikinimų lietuvių liaudies kūrinį “Lenciūgelis”  kanklėmis atliko jaunoji muzikantė Liepa Jankauskaitė. Sveikinimus Valstybės dienos proga skyrė ir šio krašto skaitovės Gabija Gurevičiūtė ir Lukrecija Bunoraitė bei vietiniai šio krašto kolektyvai “Serbenta” ir ” Diversa”.  Jautrias dainas šios gražios dienos proga Ceikiniams padovanojo nepakartojamo balso mergaitės – Lauros studijos iš Šiaulių duetas Jorė Remeikaitė ir Urtė Smagurauskaitė

       Na, o 21 val. Tautiška giesmė aplink pasaulį, kaip ir kiekviename Lietuvos ir pasaulio kampelyje, skriejo ir iš Ceikinių.

      Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo, visiems atejusiems ir buvusiems kartu šį ramų liepos 6 – osios vakarą.

                                               (Nuotraukos: J. Zabolevičienės, Z. Taluntytės, R. Dudėnaitės, R. Mažeiko.)

IRKC kultūrinių veiklų organizatorė Ema Trapikienė

Kitos naujienos

Žolinės Ceikiniuose

Ceikinių kaimo gyventojai, kraštiečiai bei visi svečiai rugpjūčio 15 d. susirinko ne tik į Žolinių

Joninių popietė Ceikiniuose

 Birželio 23 dieną, 16 val. įžengėme pro Joninių vartus  pasibūti kartu, paklausyti eilių ir muzikos,

Skip to content