Pirmadienis, 2024 liepos 15
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Baltos nakties pavakarojimai… Joninių šventė Ignalinoje!

Pradžia:
2024 birželio 23-19:00
Pabaiga:
2024 birželio 24-02:00

Jau birželio 23 dieną kviečiame į „Baltos nakties pavakarojimus…“ Ignalinos vasaros estradoje!

Nuo 19 valandos Jūsų lauks karšti užkandžiai, gaivūs gėrimai, ledai ir batutai vaikams. Renginio metu turėsite galimybę nusipinti Joninių vainiką ar pasigaminti natūraliomis žolelėmis dekoruotą drobinį maišelį.

Išskirtinius potyrius kvies pajusti Raminta Šniaukštaitė MIŠKO IR GONGŲ MAUDYNĖSE. Tai garso kelionė į save, kurios metu, gongų garsų pagalba, išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atsipalaiduojama, atsiveria daugiau kūrybiškumo ir meilės sau.

Nuo 20.30 val. Joninių siela, režisierė, renginio vedėja Rasa Lukošiūnaitė kvies žiūrovus į teatralizuotą, Joninių tradicijomis paremtą koncertą, kuriame savo pasirodymais džiugins Ignalinos rajono kultūros centro šokių kolektyvai GAJA, LŪGNĖ, ESTETIKA, kapela RINGĖ, teatras SALOS, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos šokių kolektyvas JORUTIS ir teatras IKI.

22 val. Įvairiausių muzikos žanrų kontekste atgijančių liaudies melodijų kvies pasiklausyti neeilinis liaudiškos ir elektroninės muzikos projektas ELEKTRO FOLK LT. (Vokalas – Justė Jankauskaitė; DJ – Dj Augustyno; Vokalas/Gitara – Justinas Stanislovaitis; Perkusija/Būgnai – Salvijus Žeimys).

23 val. Miegoti neleis ir šokti kvies Viktoras Diawara su grupe, pristatydami savo programą ELEKTRONINĖS SUTARTINĖS.
„Elektroninės Sutartinės“ – tai grupė, kuri sujungia tradicinę lietuvišką muziką su šiuolaikiniais elektroniniais garsais, taip sukuriant unikalų skambesį. Grupę sudaro du nariai: prodiuseris/muzikantas Viktoras Diawara ir folkloro tyrinėtoja bei vokalistė Laurita Peleniūtė, prie kurių scenoje prisijungia Elena Dambrauskaitė (vokalas), Eglė Jačauskienė (vokalas), Borisas Kulenovičius (klavišinė ir bosinė gitara) ir Vytis Vainilaitis (būgnai).

Na, o trumpiausios nakties linksmybes kviesime tęsti NAKTIŠOKIUOSE!

Palydėkime ilgiausią dieną ir pasitikime trumpiausią naktį kartu!

Ignalinos rajono kultūros centras
Įmonės kodas: 305616878
Ateities g. 43, LT-30119, Ignalina

Bilietų kasa: +370 615 91323
Direktorius: +370 686 95225
El. paštas: info@irkc.lt

2022 © Ignalinos rajono kultūros centras. Visos teisės saugomos