Skip to content

Vidiškių padalinys

Adresas: Parko g. 2, LT-30234 Vidiškių k., Ignalinos raj.


Viktorija Čibirė
Tel.: +370 621 50 505
El. p.:

Veikiantys kolektyvai

IRKC Vidiškių padalinio mėgėjų teatras „Kadrai“

IRKC Vidiškių padalinio saviveiklininkų mėgėjų teatras – „Kadrai“ pirmą kartą susikūrė 2015 metais. Tais pačiais metais buvo pastatytas Kazio Sajos vaidinimas – „Vorų cirkas“

2019 metais mėgėjų teatras „Kadrai“ prisikėlė naujam gyvenimui su smagiu spektakliu pagal Šarlio Pero pasaką – „Pelenė“

Nusprendę paieškoti naujų režisūrinių sprendimų supratome, jog kiekvienas iš mūsų yra pats sau režisierius, todėl visos emocijos, mintys ir sprendimai yra mūsų bendrai sukurtas rezultatas. Mokomės ir tobulėjam kartu.

Nėrimo, pynimo ir mezgimo studija

Nuo 2016 metų IRKC Vidiškių padalinyje sėkmingai gyvuoja nėrimo, pynimo ir mezgimo studija. Savanorė mokytoja Elena Risakovienė savo kūrybiniais sugebėjimais pritraukė jau nemenką būrį bendraminčių. Organizuojamos rankdarbių parodos, kūrybiniai edukaciniai užsiėmimai, dalyvaujama parodose. Nėrimo, pynimo ir mezgimo veiklos pritraukia tiek jauną, tiek vyresnio amžiaus žmogų. Džiaugiamės, kad mūsų sukurti darbeliai džiugina ne tik kultūros namų lankytojus, bet ir žmonių širdis.

Populiariosios muzikos atlikėja Viktorija

Viktorija 2009 metais pradėjo dirbti IRKC Vidiškių padalinio renginių organizatorės darbą. Nuo tada jos kultūrinį gyvenimą visada lydi muzika ir daina. Dainavimas tai neatsiejama darbo dalis Viktorijos kasdieniniame kūrybiniame gyvenime.

Padalinio renginiai

Padalinio naujienos

Atmintis gyva, nes liudija

Ignalinos rajono kultūros centras prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir visų įstaigų languose įžiebė atminimo žvakeles.https://youtu.be/WBzW_yj2pss Istorines 1991-ųjų sausio akimirkas kviečiame prisiminti

Plačiau »
Skip to content