Skip to content

Tverečiaus padalinys

Adresas: Česlovo Kudabos g. 35,
LT-30163 Tverečiaus mstl., Ignalinos raj.

Padalinio vadovas: Jolanta Grigienė
Tel.: +370 618 38 599
El. p.:

Tverečiaus miestelio kasdienybei praskaidrinti IRKC tverečiaus padalinys organizuoja įvairius renginius: Derliaus šventę, Senųjų metų palydas; Užgavėnes. Jonines ir tradicines Oninių šventes surengti padeda Tverečiaus bendruomenė, padeda ir remia Tverečiaus seniūnija, ūkininkai ir, žinoma, padalinio saviveiklininkai.

Tverečiaus padalinyje vyksta edukaciniai užsiėmimai su menininke Dalia Pajediene.

Popierinių užuolaidėlių karpymas, šiaudinių sodų rišimas, pynimas iš vytelių ir popieriaus, dekupažas, piešimas ant akmenų.

Padalinio renginiai

Dėl susiklosčiusios epidemiologinės situacijos, visiems, norintiems dalyvauti uždarose patalpose vykstančiuose renginiuose privaloma užsiregistruoti iš anksto. Registracijos metu būtina pateikti savo vardą, pavardę, telefono numerį ir gyvenamosios vietos adresą. Registracijos nuorodos į kiekvieną renginį ieškokite prie renginio aprašymo.

Suplanuotų renginių nėra

Padalinio naujienos

Padaliniai

Šv. Agotos – Duonos diena

IRKC Šiūlėnų senųjų amatų padalinys tęsdamas savo krašto gilias tradicijas organizuoja duonos kepimo šventę, skirtą Šv. Agotos dienai paminėti, šiemet šventė vyko virtualioje erdvėje, todėl

Plačiau »
Padaliniai

Atmintis gyva, nes liudija

Ignalinos rajono kultūros centras prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir visų įstaigų languose įžiebė atminimo žvakeles.https://youtu.be/WBzW_yj2pss Istorines 1991-ųjų sausio akimirkas kviečiame prisiminti

Plačiau »
Skip to content