Skip to content

Naujojo Daugėliškio padalinys

Adresas: Mokyklos g. 2, LT-30290 Naujojo Daugėliškio k., Ignalinos raj.


Nijolė Gluchovienė
Tel.: +370 654 51 711 
El. p.:

Veikiantys kolektyvai

Strategiškai patogi IRKC Naujojo Daugėliškio padalinio vieta pasitinka kiekvieną atvykusį į gyvenvietę. Erdvi koncertų salė ir pagalbinės patalpos yra pritaikytos renginiams organizuoti. Pastatas pritaikytas žmonėms su negalia, į kultūros centrą galima patekti su vežimėliu.

Padalinyje yra organizuojami įvairūs renginiai: valstybinės, kalendorinės šventės, atmintinos dienos, lauko bei pramoginiai renginiai. Čia taip pat organizuojamos parodos, vyksta edukacijos. Dalyvaujame bendruose rajono renginiuose.

Daugėliškio moterų kolektyvas

Padalinyje veikia Daugėliškio moterų kolektyvas. Kolektyvas dalyvauja renginiuose, šventėse. Moterys dainuoja įvairaus žanro dainas.

Padalinio renginiai

Padalinio naujienos

Motinos diena Naujajame Daugėliškyje

Gegužės pirmasis sekmadienis – Motinos diena. Tai tauriausia šventė, kai kiekvienas iš mūsų tariame pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius Mamai.Kiek daug gėrio Mamos širdyje, todėl ir glaudžiamės

Plačiau »

Kviečiame skirti 1,2 % GPM

Mieli Ignalinos rajono kultūros centro lankytojai ir visi mūsų draugai, kviečiame paremti Ignalinos rajono kultūros centro kultūrines veiklas ir skirti 1,2 % GPM 1,2% GPM

Plačiau »
Skip to content