Skip to content

Mažėnų padalinys

Adresas: Mažėnų g. 17, LT-30283 Mažėnų k., Ignalinos raj.


Liudmila Kazakevičienė
Tel.: +370 628 88 573
El. p.:

Veikiantys kolektyvai

IRKC Mažėnų padalinys organizuoja kalendorines, valstybines, dvi tradicines (Užgavėnių, Joninių) šventes. Rengiamos įvairaus pobūdžio parodos, popietės, poilsio vakarai ir koncertai. Renginiai vyksta padalinio patalpose ir kiemelyje. Organizuojami renginiai tinka plačiam amžiaus spektrui – vaikams, jaunimui ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Bendradarbiaujame su vietos organizacijomis ir seniūnija, taip pat palaikome glaudų ryšį su kaimo bendruomene.

Mūsų bendriausias tikslas yra skatinti gyventojų socialinį bei kultūrinį aktyvumą, siekti kiek įmanoma gilesnio įsitraukimo į kūrybinę veiklą, ugdyti bendruomenės meninę saviraišką, pritraukti vyresnio amžiaus žmones į sociokultūrinę erdvę, kurioje galės atrasti sau artimą vietą.

Floristinio meno studija

IRKC Mažėnų padalinio floristinio meno studija įkurta 2002 metais. Jai vadovauja Liudmila Kazakevičienė. Studijos veiklos pobūdis daugialypis: iš gamtinės medžiagos kuriami paveikslai ir puokštės, gaminamos Užgavėnių kaukės, mokoma pasigaminti įvairių dirbinių iš popieriaus.

Studiją lanko dvi amžiaus grupės: vaikai – paaugliai ir suaugusieji.

Padalinio renginiai

Padalinio naujienos

Tradicinė Joninių šventė Mažėnuose

Š. m. birželio 19 d. IRKC Mažėnų padalinyje, vyko tradicinė Joninių šventė, kuri šiemet išsiskyrė itin karštu oru, viliojo smagiomis dainomis bei gera nuotaika.                      

Plačiau »

Kviečiame skirti 1,2 % GPM

Mieli Ignalinos rajono kultūros centro lankytojai ir visi mūsų draugai, kviečiame paremti Ignalinos rajono kultūros centro kultūrines veiklas ir skirti 1,2 % GPM 1,2% GPM

Plačiau »

Atvelykio šventė Mažėnuose

Gražiai pasakyta, kad Atvelykis „panašus į upelį, kuris ištryškęs iš Velykų šaltinio ima šakotis, kad pasiektų, atgaivintų ir atnaujintų kiekvieną, taip pat ir tą, kuris

Plačiau »
Skip to content